Kompas – wzory tatuażu

Ten kawał sztuki z kompasem stosuje żywe kolory i styl z przełomu stuleci by stworzyć zupełnie nowy i unikatowy tatuaż. Plamy czerwieni i żółci czynią tarczę kompasu punktem skupienia tatuażu, podczas gdy antyczny brąz liści i ramy akcentuje jasnoniebieskie podkreślenia obrysu tatuażu.

Ten bogaty w wzór tatuaż wykorzystuje tradycyjny wzór roślinny z nieźle tuszowanym wzorem kompasu w czerni i bieli. Dobór kolorów oraz wzornictwo tego tatuażu nadają mu antyczny i ponadczasowy wygląd, jednocześnie zachowując swój własny nastrój i znaczenie.

Ten pełen życia tatuaż z symbolem kompasu świetnie wykorzystuje kontrast między ciemnym i jasnym tuszem. Rama kompasu wykonana w dynamicznej żółci doprawdy przyciąga punkt skupienia do ciemnoniebieskiej gwiazdy pośrodku i tworzy podstawę warstwowego wzoru jasnożółtego oka służącego jako punkt centralny tatuażu.Piękny tusz wykorzystany w tym dziele z kompasem i różą doprawdy ożywia ten tatuaż. Z mieszanką artyzmu klasycznego i współczesnego oraz selekcją śmiałej, jasnej czerwieni na płatki róż i przyjemnej antycznej żółci na ramę kompasu, ten tatuaż dobrze równoważy swą tematykę, nadając obydwu indywidualne życie.

Twarde cienie i ciemny czarno-szary tusz nadają temu tatuażowi esencję mroku i złych przeczuć. Unikatowy wzór tatuażu z kompasem, pęknięta tarcza kompasu i sztywna ręka trzymająca kompas nadają emocjonalny element wyróżniający ten tatuaż.Wykonana w genialnej czerni i bieli, ta inkarnacja tatuażu z kompasem i różą nadaje nowy, unikatowy wymiar klasycznej parze intensywnym i misternym wzorem tarczy i ramy kompasu, a także płatków róży. Tło ze szczegółową mapą doprawdy spaja te dzieło a także dodaje całości aury złożoności.

Ten misterny i rozległy wzór wykorzystuje realistyczną sztukę i ciężkie cienie i refleksje, by stworzyć dzieło wyglądające antycznie i klasycznie. Wspaniałe wyczucie detalu w tym dziele nadaje nastroju emocji i melancholii temu wyjątkowemu tatuażowi.

Japońskie i klasyczne wpływy marynistyczne w tym tatuażu są jasne i doprawdy nadają dziełu swe unikatowe życie. Czarno-szare tuszowanie ryby Koi, kompas i fale nadają temu wspaniałemu tatuażowi iskrę szczegółowej tradycyjnej nostalgii.Ten prosty tatuaż sporo mówi wyborem artysty odnoście tuszowania i wzoru. Z łagodnym różem, żółcią i zielenią, punkt skupienia przyciąga inspirowany mapą świata wzór tarczy kompasu. Ten tatuaż doprawdy wypełnia dostępną przestrzeń i, choć prosty, doprawdy umożliwia pełny i bogaty wzór.

Jasne czarno-białe cieniowanie tego realistycznego portretu kompasu demonstruje intensywną dbałość o szczegóły i użycie koloru do podkreślenia i akcentacji różnych części dzieła. Złożone cieniowanie i misterne elementy wyróżniają ten wzór jako jeden z bardziej skomplikowanych i żmudnych tatuaży z kompasem.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: