Kompas – wzory tatuażu

Wykorzystanie tradycyjnych obrazów tatuażu jak wróbel i gwieździsty kompas nadają temu tatuażowi klasyczny i artystyczny wygląd. Czynnik tradycji przywodzi na myśl żeglarzy lat trzydziestych i czterdziestych odwiedzających małe studia tatuażu po zawinięciu do portu. Jest to świetny pomysł na tatuaż z kompasem ukazujący Twe zamiłowanie definiującego artyzmu, który uwspółcześnił amerykańską sztukę tatuażu.

Kolejne połączenie artyzmu współczesnego z klasycznym, te dzieło tuszowane w kolorach antycznych o wyrafinowanym wyglądzie łączy obraz kompasu i różańca, tworząc unikatowe i indywidualne dzieło sztuki. Czerwone cieniowanie tarczy kompasu oraz niebieskie podkreślenia doprawdy pomagają ożywić te dzieło.

Bardziej w stylu komiksowym bądź plakatowym, ten tatuaż to unikatowo kolorowane i projektowane dzieło. Z niezłymi niebieskimi podkreśleniami na róży oraz wyblakłymi, rustykalnymi tuszami wybranymi na kompas i tło, te dzieło doprawdy wyróżnia się spośród innych pomysłów na tatuaż z kompasem.Wykonany w czerni i szarości z podkreśleniami w błękicie i czerwieni, ten tatuaż tworzy aurę elegancji będąc równocześnie silnym i męskim. Wybór tuszu i wzoru doprawdy pomagają osiągnąć ten ton. Gdy szukasz męskiego tatuażu z kompasem, kolor i wzór to dwa ważne aspekty do rozważenia.

Wyblakłe kolory wzmocnione i kontrastowane ciemną i genialnie definiowaną czernią i szarością tego tatuażu nadają mu unikatowy i innowacyjny rozkwit wzoru. Wykorzystanie doboru twardego cieniowania i oświetlania w tym dziele niemal nadają tatuażowi efekt 3-D.Ten tatuaż z symbolem kompasu wykonany głównie w czerni jest wizualnie przenikliwy dzięki czerwonym podkreśleniom na wzorach zewnętrznych. Prosty lecz śmiały w wykonaniu, ten męski tatuaż z kompasem to idealny kawałek na tatuaż na bark, udo, czy stopę.

Minimalistyczny i prosty tatuaż pozbywa się większości tradycyjnych elementów tatuaży z kompasem i pozostawia nieozdobiony symbol ramy i igły kompasu, tworząc inne, śmiałe i genialne podejście do klasycznego wzoru.

Rysowany i tuszowany niesamowicie szczegółowo z twardą czernią, odcieniami ciała oraz czerwonymi podkreśleniami, te dzieło prezentuje swe ekstremalnie dobrze wykonane elementy, jak mapa świata czy dobór czcionek, na małym lecz bardzo dobrze pasującym położeniu na wnętrzu ramienia.Wykonany w głębokiej czerni i szarości i z nieskalanymi detalami, ten tatuaż idealnie łączy obraz łapacza snów i kompasu równoważąc obydwa. Z dużą uwagą poświęconą tuszowaniu i wzorowi piór a także czcionce liter kierunkowych oraz klasycznej gwieździe kompasu, ten tatuaż łączy najlepsze z obu światów.

Wykonany w stylu Ralpha Steadmana z eksplozją kolorów i odjechanym wzorem, ten kawałek wygląda, jakby prosto z okładki powieści Huntera S. Thompsona. Pokryte dawką błękitu i czerwieni, kapiący tusz i dobór czarnego koloru w ogólnym wzorze genialnie nadają temu dziełu aurę dzikiej dekadencji.