Korona – wzory tatuażu

Prosty, lecz dość godny uwagi i znaczący na wiele pięknych sposobów. Ten tatuaż dla par upiększa dłoń każdego partnera mocą korony. Jedna ma zaokrąglone i łagodne łuki, podczas gdy druga ma zdefiniowane krawędzie i wypełniona jest solidną czernią.

Z boku nadgarstka znajduje się królewska korona, grubo tuszowana i zaciemniana od podstawy po każdy ostry, trójkątny czubek. Na dłoni partnera kolejna korona w tym samym grubym tuszu lecz o łagodniejszych łukach tworzy godny pochwały tatuaż do pary.

Na wierzchu dłoni jest uroczy obraz korony, zdobionej klejnotami i kamieniami wszelkich kształtów od podstawy po czubek. Spoczywa na onieśmielającym tle z grubych, miękkich chmur i świetlistych promieni.Które zwierzę jest bardziej godne noszenia korony niż sam król dżungli? Lew wygląda niemal jak żywy z każdym pasmem włosów, wąsikiem i każdym elementem twarzy delikatnie narysowanym. Oszałamiająca złota korona spoczywa na jego głowie, tam gdzie jej miejsce.

Ten pomysł na tatuaż na szyję zawiera charakterystyczną sylwetkę korony nad trzema znakami numerycznymi. Czubki, baza i klejnoty są wszystkie bardzo wyraźne nawet pośród czarnego tuszu i niosą przekaz swym urokiem estetycznym.Choć czaszka zwykle ma puste oczy, nos oraz wyszczerzone zęby, ta trupia głowa jest dosyć inna. Widocznym jest, że twarz niegdyś okalająca czaszkę niesie piękno jak żadna inna, jak widać po długich włosach oraz gracji noszenia korony.

Lew jest królem, silny i dzielny, potężny i dumny. Ten obraz to jeden z najlepszych pomysłów na tatuaż z koroną jaki można wybrać. Korona leży elegancko na szczycie lwiej głowy, z grzywą godnie zaczesaną do tyłu w przyzwoity sposób.

Jakby bogactwo królewskiej korony nie wystarczyło, ze złotą formą i cennym klejnotem pośrodku, musiała być umieszczona w towarzystwie wielkiego diamentu. Jasnoczerwone róże otulają bogactwa i tworzą inspirujące dzieło sztuki tatuażu.Królewska postać nosząca tą koronę była bez wątpienia królową, z elegancką koroną na czaszce i opadającą delikatną szatą. Kościste dłonie trzymają różaniec zwieńczony wielkim lśniącym sercem oplecionym kolczastym pnączem.

Nawet czarno-biały, ten męski tatuaż z koroną przedstawia godny pochwały wzór o misternych detalach wzdłuż obwodu. Piękne ryty, klejnoty i kształty można szybko rozpoznać wewnątrz i na zewnątrz przekrzywionej i niemal do góry nogami korony.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: