Korona – wzory tatuażu

Daleki zwykłym tatuażom z koroną dla par, ten obraz miesza wesołe plamy kolorów oraz fascynujący urok efektu kolorów wodnych. Każde pociągnięcie potęguje jedyne w swym rodzaju piękno każdej z koron umieszczonych wewnątrz ramienia każdego z partnerów.

Król i królowa kier, książę i księżniczka, mężczyzna i kobieta – te dwie korony są sobie przeznaczone. Dopasowują się do siebie idealnie, z jedną zaokrągloną koroną królewską zwieńczoną kierem i drugą prawie taką samą, lecz do góry nogami z pikiem na czubku.

Nie ma nic potężniejszego niż korona pośrodku piersi, wznoszona wysoko silnymi i mocno opierzonymi skrzydłami. Wielka, stabilna kotwica tuż poniżej umacnia ją jeszcze bardziej, podczas gdy wstęga z cytatem religijnym tworzy obraz nie do pokonania.Koraliki i klejnoty i wszelkie najdrobniejsze detale widać w tej koronie. Zasłużenie spoczywa na czubku głowy lwa, który wygląda jak żywy z bujną grzywą, cienkimi wąsikami oraz głębokimi, tajemniczymi i potężnymi oczami.

Na całej piersi wyryta jest złota korona z pełnym luksusem aksamitnej czerwieni i dwiema wielkimi wonnymi różami po obu stronach. Niebiańsko białe skrzydła o ostrych koniuszkach i bujnych piórach niosą ją pośród błękitnego nieba, rozciągając się pięknie od barku do barku.Ten tatuaż na szyję z koroną wygląda elegancko, i jest dość duży by każdy go dostrzegł. Będzie bardziej odsłonięty i widoczny jeśli założysz T-Shirt. To jeden z pomysłów na tatuaż z koroną, który możesz wybrać jeśli taki potrzebujesz.

Bez względu na znaczenie tego tatuażu, nie razi oczu i wygląda elegancko na górnej części męskiego ramienia. Krzyż i korona mogą mieć znaczenie religijne, wraz z imionami pary.

Ten stylowy tatuaż z koroną dedykowany jest bratu noszącego. Może to być brat w wierze lub brat krwi. W każdym wypadku, może to być znak szacunku i honoru dla osoby, której jest dedykowany.Jest to jeden z tatuaży z koroną o znaczeniu religijnym, ze względu na znak krzyża na koronie. Rozchodzą się z niego promienie światła. Może to oznaczać, że korona wykorzystywana jest jako znak nadziei.

Ta korona ma nutkę królewskiego błękitu, dając jej oznakę wyższości. Litera R może znaczyć cokolwiek, lecz oznacza jedynie duży szacunek i cześć wobec niej. Tatuaż wygląda elegancko na wnętrzu nadgarstka.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: