Kostka – wzory tatuażu

Tatuaże na kostce dawniej były wybierane przez kobiety, ale obecnie cieszą się coraz większą popularnością wśród mężczyzn. Wcześniej nie były wśród nich popularne, gdyż mężczyźni nie odsłaniali tej części ciała tak często jak kobiety. Z rozwojem mody, noszenie spodni i butów odslaniajacych kostki lub chodzenie bez skarpetek to dwa największe trendy w 2016 roku, tak więc tatuaże na kostce stały się bardzo popularne. W tym artykule wskażemy Ci kilka pomysłów co wytatuować i pokażemy Ci główne zalety i wady tatuaży na kostce u mężczyzn.

Zalety tatuaży na kostce u mężczyzn

Największą zaletą jest możliwość, że tatuaż w tym miejscu może być pokazany lub ukryty w danym momencie. Zakładając normalne spodnie i skarpetki nie będzie go widać, kiedy tego nie chcemy. Jest również kilka wad, największymi są mała powierzchnia kostki i jej wrażliwość. Skóra na kostce jest delikatna, więc tatuowanie może boleć.

Najpopularniejsze wzory tatuaży na kostce

Jeśli chodzi o symbolikę, tatuaże na kostce są zwykle wybierane przez ludzi, którzy nie chcą ich zawsze pokazywać i lubią małe, symboliczne tatuaże bardziej niż wielkie dzieła sztuki. Mężczyźni często wybierają małe, zgrabne wzory na tatuaże na kostce, ale czasem też wybierają te większe, które zaczynają się na kostce i kończą na kolanie. Jeśli szukasz inspiracji na tatuaż na kostce, oto kilka rzeczy, które możesz rozważyć:

  • Etniczne, celtyckie i klasyczne – będą świetne ze względu na ich symbolikę i dość mały rozmiar, sprawiają dobre wrażenie, gdy są pokazywane.
  • Imiona lub daty – kostka to świetne miejsce na wytatuowanie daty urodzin ukochanej osoby, ponieważ masz zawsze łatwy dostęp do tego, nie musisz zdejmować trzech warstw ubrań, aby to pokazać.
  • Abstrakcyjne kolorowe tatuaże – mogą boleć, ale efekt artystyczny będzie świetny i będzie wyglądać dobrze ze wszystkim.
  • Skrzydła i pióra – najważniejsza tutaj jest symbolika, przez co są to jedne z najpopularniejszych wzorów u mężczyzn na kostce.
  • Symbole minimalistyczne – wszystko się nada: koty, rośliny, zwierzęta, portrety, symbole religijne, nuty, znaki zodiaku, muszą być tylko minimalistyczne i nie zajmować zbyt dużo miejsca. Masz wolną rękę!
  • Japońskie, arabskie lub inne obce pismo – jeśli chcesz mieć tatuaż w innym alfabecie, kostka jest dobrym miejscem.
  • Zespoły – niektórzy lubią tatuować zespoły wokół kostki a także dodawać wokół nich symbole.
  • Ptaki – tatuaże z ptakami są zwykle robione w dwóch miejscach: górna część pleców/szyja lub na kostce. Jeśli tatuaż z ptakiem wiele dla Ciebie znaczy, rozważ umieszczenie go na kostce.
     

Oczywiście, istnieje wiele innych pomysłów, które powinieneś rozważyć, jeśli chcesz mieć tatuaż na kostce. Zwykle nie jest to pierwszy tatuaż, więc pewnie już wiesz co nie co o tatuaż ach. Pamiętaj podstawową zasadę: wytatuuj coś, co chcesz, żeby reprezentowało Cię do końca życia, nie coś, co wyblaknie na przestrzeni lat. Reszta zależy od Ciebie i Twojej kreatywności. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki Ci pomogły!

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Wizerunek współczesnego buntownika, unikalna kompozycja swobody i klasy, prezentacja męskości, ale z zachowaniem delikatności. Samochód, pusta droga, ten tatuaż zawiera to wszystko.

Ten tatuaż jest zdecydowanie dla odważnego mężczyzny. Nie takiego odważnego mężczyzny jakiego znamy, ale dla nieśmiało i bystrego. Prosty napis „idź do przodu” jest filozofią życia, dla ludzi, którzy nosiliby taki tatuaż.

Oto miejsce, gdzie najczęściej pojawiają się skrzydła, symbol greckiego boga Hermesa, boga mądrości i szybkości. Ten prosty, lecz mądry tatuaż jest dobry jako symbol zwycięstwa i osiągnięć w życiu.Świetny wzór oparty na powtórzeniach małych wariacji. Przypomina on stare rzeźbione kształty rzymskich ścian i świątyń. Jest dość surowy, ale również elegancki. Wygląda na to, że powtarzający się tatuaż jest zawsze dobrym wyborem.

Ten jest dość staroświecki. Krzyż narysowany na zamglonym papirusie. Nadawał by się dla hardcorowych punkowców, jest w pewnym sensie ostry, uliczny. Mężczyzna noszący taki tatuaż jest zwykle silną osobą z silnymi cechami.

Rybi ogon wynurzający się z wody również jest świetnym pomysłem na tatuaż. Sposób, w jaki został narysowany sprawia, że jest naprawdę interesujący. Znowu widzimy tutaj powtarzające się schematy i wiele kształtów prowadzących do tajemniczej ryby.Kolejny odważny pomysł. Istnieje wiele kształtów i obrazów, które możesz umieścić w pełni pomiędzy swoim kolanem a kostką. Wyobraź sobie stworzenie podobne do ryby umieszczone gdzieś w środku. Bardzo klasyczny wzór, obok którego nie można przejść obojętnie.

Ten wzór również jest klasyczny, ale z dużą nutą nowoczesności. Kształt jest zupełnie klasyczny, przypomina angielskiego funta (£). Oprócz elementów klasycznych, są też nowoczesne, pokazujące siłę i brutalność wybijającą się w poprzednim wieku.Ten gotycki wzór ukazuje dwa symetryczne ptaki. Ptaki? Właściwie to kruki. Tak, kruki to charakterystyczne ptaki, które zapowiadają niebezpieczeństwo i zachowują się jak wiadomość, która chce nas przed tym niebezpieczeństwem ostrzec.

Ten kwiecisty tatuaż jest piękny, ukazuje piękno tatuaży na kostce i piękno życia. Kwiaty na nim są kolorowe, tak samo jak życie, a kształty są dzikie – tak jak życie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: