Kostka – wzory tatuażu

Wybierz się w tropiki z tym prostym tatuażem z czarną palmą! Jeśli mieszkasz na zachodnim wybrzeżu, jest to świetny sposób, aby pokazać swoje przywiązanie do tamtych rejonów. Dodatkowo, będzie świetnie pasować do wszystkich ubrań z kwiatowym lub tropikalnym wzorem.

Mało tatuaży dla mężczyzn jest fajniejsza od tego wzoru skrzydeł. Jedno skrzydło na każdej ze stóp i poczujesz się jak Hermes. Świetne dla biegaczy i tych, którym po prostu się podobają takie skrzydła.

Symbole azjatyckie też są klasyczne wśród tatuaży i świetne na kostki. Poświęć trochę czasu na znalezienie symboli, które chcesz wytatuować i pomyśl nad kolorystyką. Ten facet wybrał czerń, która zawsze jest dobrą opcją.Jeśli rozważamy tatuaże na kostce, czemu nie wybrać czegoś większego? To proste skrzydło anioła z pięknym cieniowaniem robi fenomenalne wrażenie. Możesz je pokolorować lub zostawić sam obrys – to zależy od Ciebie.

Oto podobne skrzydło, ale z różnym wykończeniem. To jest nieco ciemniejsze i wypełnione, a jego początek jest wężem. To skrzydło jest pionowe i duże, ale możesz dopasować wielkość do swoich upodobań.Ta róża z drutem kolczastym przechodzącym przez nią jest świetnym wyborem na tatuaż dla mężczyzny. Róże zwykle tatuuje się na ramieniu, ale ta jest na kostce. Silna, ale piękna, świetna na kostkę.

Obecnie często męskie tatuaże zawierają imię kobiety i jej wizerunek. Jest to specjalny sposób uhonorowania ukochanej kobiety. Ten tatuaż ukazuje Calla Lily z imieniem i ozdobami – prosty, piękny i uroczy. Na pewno jej się podoba.

Tatuaże z kotwicami należą do jednych z najpopularniejszych. Są proste, fajne i zdecydowanie klasyczne. Możesz umieścić je gdziekolwiek chcesz i dopasować rozmiar i kolor do swoich preferencji. Ten facet wybrał klasyczną czarną kotwicę – świetnie wygląda!Ten tatuaż na kostce z ogierem jest świetnym przykładem, jak coś prostego i małego może wywierać duży wpływ. Ogier jest mały, ale delikatne cieniowanie i świetnie rozłożony atrament sprawiają, że ten tatuaż się wyróżnia. Świetny tatuaż, którego na pewno nie będziesz żałować.