Kwiat – wzory tatuażu

Choć tatuaże z kwiatami zwykle nie są kojarzone z facetami, powoli lecz metodycznie zyskują uznanie płci niepięknej. Spośród wielu różnych interesujących tatuaży z kwiatami dla facetów, róża jest jak dotąd najpopularniejsza. Poniżej przeczytasz o niektórych innych popularnych tatuażach z kwiatami, które w ostatnich czasach faceci zaczęli lubić.

Tatuaż z kwiatem lotosu
Kwiat lotosu jest mocno związany z religią hinduistyczną, gdyż często określany jest jako “Padma”. Kwiat ma dokładnie osiem płatków a każdy z nich reprezentuje czystość. Wielu utożsamia kwiat z najwyższym oświeceniem, nosicielem wielkiego zrozumienia oraz głęboką wiedzą o życiu. Większość różnorodnych wzorów ukazuje szeroki wachlarz różnych kolorów, w tym niebieski, biały, różowy, purpurowy i czerwony, z których każdy reprezentuje inne przeznaczenie.

Wzór kwiatu wiśni
Gdy w zenicie okresu kwitnienia, kwiat wiśni jest absolutnie wspaniały i promienny. Reprezentują serce kultury japońskiej oraz japońskiego stylu. Japonia określa te cudowne kwiaty jako “mono no aware”. Japończycy postrzegają kwiaty wiśni jako wyjątkowo specjalne, ze względu na ich bardzo krótki okres kwitnienia, co stanowi kolejny powód, dlaczego figurują jako jeden z najlepszych męskich tatuaży z kwiatem.

Kwiat chryzantemy
Kolejny faworyt Japończyków i wysoki punkt ich kultury, kwiat chryzantemy to jeden z kwiatów w centrum męskich tatuaży. Kwiat i tatuaż, skoro o tym mowa, stanowią znak prostoty, pogody ducha i całkowitego spełnienia. W kulturze japońskiej obrazuje również najlepsze życzenia oraz gratulacje dla wszystkich na nie zasługujących.

Tatuaż z klaunem i słonecznikiem
Wielu z nas nigdy nie kojarzyłoby klaunów ze słonecznikami, lecz tatuaże z klaunem i słonecznikiem szybko zyskały popularność wśród dzisiejszych mężczyzn. W zależności od konkretnego wzoru tatuażu, twarz klauna przedstawiona być może jako smutna bądź wesoła, ale to kolory kwiatu naprawdę ożywiają tatuaż.

Karty do gry i kwiaty
Połączenie klasycznych kart do gry i kwiatów stanowi akurat jeden z najpopularniejszych opcji tatuażu dla mężczyzn. W gamie rozmaitych kolorów często można znaleźć pięć różnych kart do gry otoczonych zwykle różnymi kwiatami. Wielbicielom kart bądź osobom po prostu lubiącym ich wygląd zawsze będzie się podobać, jak ich ogólny styl poprawić może tatuaż z kartami do gry i kwiatami.

Tatuaż z mniszkiem
Kto powiedział, że mniszek to tylko kolejny wkurzający chwast? Wielu facetów sądzi inaczej, a w kwestii tatuażu mniszek plasuje się wśród najlepszych. Większość z nas postrzega mniszek jako kwiat zwykle żółty, lecz kilka najnowszych tatuaży z kwiatami dla mężczyzn ukazuje kwiat o wielu sympatycznych, interesujących kolorach. Wielu dzisiejszych mężczyzn spogląda w stronę mniszka jako spełnienia ich marzeń o tatuażu, a wielu popularnych obecnie tatuażystów coraz bardziej wykorzystuje ten kwiat.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Wykonany w czarnym i szarym tuszu, ten minimalistyczny tatuaż ma aurę naturalnej dzikości, zachowując jednocześnie ogólny nastrój męskości. Prosta podstawa z trójkątem azteckim akcentuje główny punkt skupienia trzech kwiatów, podczas gdy poroże dodaje definicji oraz poczucia ochrony do ogólnego dzieła.

Czysty czarno-biały kontrast tuszu doprawdy ożywia ten tatuaż z kwiatem. Wzory i powtórzenia nadają temu tatuażowi miły, zrównoważony nastrój, podczas gdy lekko niebieskie czubki płatków podkreślają głębię reszty dzieła.

Z kompaktowym rozrzuceniem dzikich kwiatów wokół róży rosnącej pośrodku nich, ten tatuaż prezentuje atmosferę zrównoważonego chaosu i dzikiej złożoności. Przygaszona czerń i jasna biel nadają temu dziełu delikatny wzór oraz twardą ostrość, idealne dla męskiego tatuażu z kwiatem.Ten tatuaż z różą w stylu portretowym wykonany w czerni i bielu ma ultra realistyczny wzór. Wybór cieniowania i koloru daje ciepło i żywotność, podczas gdy gra światła i cienia nadaje tatuażowi naprawdę mroczny ton.

Ten tatuaż oferuje balans odcieni i kolorów z najwyższą różą tuszowaną w tętniącej życiem czerni i szarości, podczas gdy dwie na dole są w jasnej i kontrastującej bieli. Wykorzystanie koloru nadaje temu tatuażowi więcej sztywnej ostrości.Gdy szuka się pomysłu na tatuaż dla faceta, kolor i cieniowanie są istotne. Ten tatuaż prezentuje wyjątkową czerwień z lekką zielenią oraz białym cieniowaniem na kontrastującym czarnym tle. Tradycyjny żeglarski artyzm nadaje temu tatuażowi odpowiednio pokolorowany, męski retro wzór.

Punkt skupienia różowej róży w tym kawałku fajnie przesuwa czerń, biel oraz matową zieleń i żółć u podstawy tatuażu. Ten tatuaż z kwiatem daje uczucie promiennej łagodności i piękna z mrocznymi i niebezpiecznymi podtekstami wywołanymi przez wybór kolorów i cieniowania.

Styl sztuki to także ważny czynnik do rozważenia, gdy szuka się męskiego tatuażu z kwiatem. Ten tatuaż zaprojektowano w niemal komiksowym stylu, użyczając się dzikim krągłościom różowej róży, co świetnie kontrastuje z łypiącą czarną czaszką powyżej.Ten tatuaż mocno wykorzystuje swoje różnorodne kolory, doprawdy ożywiony przez promienną purpurę, zieleń i błękit. Purpurowe płatki kwiatu hibiskusa oraz niebieskie pióra fruwającego ptaka przykuwają do nich uwagę pośród zielonego tła.

Dobrze również rozważyć, czy i jak konkretny tatuaż się sprawdzi wkomponowany w coś większego. Z wyraźnymi krawędziami zielonych liści, ten tatuaż z kwiatem hibiskusa wyróżnia się niesamowicie jako niezależny kawałek. Z wyjątkowo ożywionymi detalami płatków i łodygi, tan tatuaż świetnie się sprawdza oddzielnie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: