Łapacz snów – wzory tatuażu

Większość osób robi sobie tatuaż z różnych powodów, ale jednym z oczywistych jest moda. Tatuaże z łapaczem snów to specjalny typ tatuażu, na temat którego osoby go noszące mają silne przekonania kulturowe. Te tatuaże mają cechy wspólne, na przykład wszystkie są obiektami z plecioną siatką, koralikami i piórami. Wszystkie tworzone są przy pomocy siatki składającej się z koralików, liści i piór ze względu na ich naturalny charakter. Tatuaże z łapaczem snów mają początki sięgające Ameryki Północnej, co czyni je popularnymi pośród mężczyzn z tego regionu, popularne są jednak na całym świecie.

Wzory i położenie tatuaży z łapaczem snów

Choć każdy facet chciałby mieć taki tatuaż, spore pytanie nasuwa się na temat wzoru i położenia tych tatuaży. A więc, większość mężczyzn robi sobie takie tatuaże na górnej części ramienia lub tuszuje jako wielki tatuaż na górnej części pleców, tworząc seksowny i wyrafinowany wygląd.

Jeśli chodzi o wzory, jest całkiem sporo różnych rodzajów. Jako że wzory łapacza snów są zbyt osobiste, wybiera się wzory reprezentujące to, co dla danej osoby jest najważniejsze, o ile ma się liście i pióra zwisające z siatki, co stanowi popularny wzór tatuaży z łapaczem snów. Nie trzeba się tak bardzo martwić wzorem, gdyż można wybrać najlepiej odpowiadający przy pomocy utalentowanego tatuażysty.

Znaczenie męskich tatuaży z łapaczem snów

Tatuaże z łapaczem snów, głównie popularne wśród rdzennych Amerykanów, mają różne znaczenia. Lecz wspólne znaczenie wszystkich to wiara, że chronią przed koszmarami sennymi i sprzyjają dobrym snom o pieniądzach i pomyślności. Choć tatuaże te zyskały popularność daleko poza granicami Ameryki, trzeba zrozumieć co one oznaczają nim wybierze się, który się będzie nosić. To dlatego, że tatuaże z łapaczem snów uznawane są za święte wśród rdzennych Amerykanów i dlatego mogą wywoływać kontrowersje noszone nieprawidłowo przez osoby nierozumiejące ich do końca.

Przekonania związane z tatuażami z łapaczem snów

Oto 3 przekonania związane ze znanymi męskimi wzorami łapacza snów:

  • Mężczyźni je noszący absolutnie rozumieją ich znaczenie i szukają w nich ochrony
  • Mężczyźni tatuujący sobie łapacz snów niewątpliwie kochają starożytne kultury i systemy wierzeń
  • Tatuaże są też robione zgodnie z wierzeniami i idealnymi relacjami między człowiekiem a naturą

Czemu tatuaże z łapaczem snów są popularne wśród mężczyzn?

Wzory łapacza snów są popularne wśród mężczyzn ze względu na przekonania kulturalne z nimi związane, a także ich wyjątkową naturę. Większość mężczyzn preferuje je dla ochrony którą mają zapewniać, poza tym ich piękny charakter wyróżnia je, a ich popularność nie występuje jedynie wśród rdzennych Amerykanów lecz również w innych częściach świata.

Jeśli jesteś jakimś mężczyzną, który mocno wierzy w bogatą kulturę rdzennych Amerykanów, powinieneś pomyśleć o jednym z tych tatuaży, nie tylko dla mody, lecz również dla korzyści biorących się z nich, jak ochrona przed złymi snami oraz kierowanie dobrych snów do Twego mózgu.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Mały tatuaż w samej czerni ciągnący się od wnętrza nadgarstka do przedramienia. Łapacz snów jest zwykłą mozaiką z trzema wielkimi piórami zwisającymi w stronę łokcia. Jest to prosty, lecz ponadczasowy wzór.

Ten wzór ciągnie się od wnętrza nadgarstka w stronę przedramienia, ze słowem „Sen” wypisanym koło samego łapacza snów. Dwa pióra rozciągają się pod nim, z których jedno dezintegruje się w kilka małych ptaków, które zdają się odlatywać od pióra po lewej.

Obraz na wnętrzu nadgarstka ukazuje mały łapacz snów, ze słowem „Śniący” wypisanym obok, literami w stylu starożytnym. Wzór jest cały w czarnym tuszu bez cieniowania. Wzór owija się wokół części nadgarstka niczym bransoletka.Wzór łapacza snów ze szczegółowym obrazem drzewa. Misterne gałęzie, liście i korzenie rozciągają się na wszystkie strony, wypełniając wnętrze okręgu. Dalej rozciągają się cztery pióra, każde z wyjątkowym cieniowaniem, z nutką brązowawej czerwieni dla realistycznego wyglądu.

Duży tatuaż na wnętrzu przedramienia ciągnący się od wnętrza łokcia aż po nadgarstek. Łapacz snów położony jest we wnętrzu przedramienia z wzorem wewnętrznej mozaiki. Trzy pióra ciągną się poniżej w stronę nadgarstka z cieniowaniem pokazującym głębie i realistyczną perspektywą.Wzór na wnętrze ramienia naprzemiennie z błękitem i czernią dla kontrastu. Łapacz snów ma wielowymiarowe wnętrze mozaikowe, z widocznymi koralikami wplecionymi wewnątrz. Trzy pióra wiszą poniżej w różnych odcieniach błękitu, a środkowy to szczegółowe pawie pióro.

Wzór na bark ciągnący się do łokcia, z jasnymi kontrastującymi kolorami. Łapacz snów jest brązowy z czerwonymi koralikami i trzema piórami ciągnącymi się w dół. Każdy zawiera błękitny koralik, a dwa z nich są brązowo-czarne, podczas gdy środkowe pióro jest w intensywnej, przyciągającej wzrok czerwieni.

Wyjątkowy obraz krowiej czaszki spoczywa pośrodku brązowego łapacza snów o drewnianym wyglądzie. Cieniowanie czaszki ma szarawe odcienie oraz realistyczną głębię i perspektywę. Dwa czarno-białe pióra wiszą poniżej z koralikami.Wzór na wnętrze ramienia ciągnący się od wnętrza łokcia do nadgarstka. Sam łapacz snów to prosty wzór ze spiralną mozaiką wewnętrzną. Pióra zwisające u spodu owijają i plączą się wzajemnie w czarno-białym cieniowaniu.

Ten wzór owija się wokół łydki. Opaska jest brązowo-czarna i wygląda na skórzaną. Łapacz snów jest przedstawiony w lśniącym brązowo-czerwonym wzorze, również przypominającym skórę. Dwa blade różowo-czarne pióra ciągną się wzdłuż nogi.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: