Muzyka – wzory tatuażu

Stary mikrofon widnieje samotnie, czekając tylko na towarzystwo. Piosenka rozbrzmiewa i zapalają się światła. Delikatny wzór klasycznej ikony, Shure 55SH, osławionej przez samego Króla Rock and Rolla, Elvisa Presleya.

Kolejne wyrażenie Muzyka to Życie. Te dzieło sztuki przedstawia linię bicia serca wychodzącą z klucza wiolinowego. Póki jest muzyka, nigdy tak naprawdę nie umieramy, nasze życie to niekończąca się melodia świata.

Nasze dłonie są lepiej wykorzystywane, gdy tworzymy sztukę i muzykę. Więc czemu nie umieścić tego wyrażenia na knykciach, zdobiąc je kluczem wiolinowym, szesnastką, kluczem basowym oraz ósemką. Są proste, lecz mają przekaz.Wiadomość głosząca: „Prawda” na knykciach. Ten tusz jest inteligentnie wyłożony, dzięki czemu można wyraźnie dostrzec klucz wiolinowy wpisany i nienaruszony na nadgarstku, na tle narysowanym z kwitnącą różą i jakimiś innymi nutami muzycznymi pływającymi sobie.

Skoro mowa o wzorach tatuaży wpisywanych, oto samotny pogrubiony klucz wiolinowy, oraz jakby rezultat rozlania kubła czarnej farby na ścianę lub lustro, która magicznie ominęła klucz wiolinowy.Jeden z najlepszych dostępnych tatuaży muzycznych dla facetów. Klucz basowy po lewej stronie piersi, rysowany szerokimi, brutalnymi, chlapiącymi pociągnięciami, prowadzący pięciolinię podążającą za nim wzdłuż całego lewego ramienia.

Ta praca to niezłe dzieło sztuki. Kwitnąca róża, ukazująca różne pięciolinie i nuty muzyczne na każdym płatku. Tak, jakby każdy płatek niósł własną piosenkę, czekając na odpowiedni moment, by ją zagrać.

Czym jest jedno bez drugiego? Klucz wiolinowy zmierza się z basowym w jakby burzy akwarelowej, pełnej różnych kolorów, powołanej do życia magicznym dotknięciem brzmienia muzyki. Gdzie inni widzą szarość, my widzimy kolory.Bohaterom nigdy nie dość pochwał i hołdów. W tej wersji, Shure 55SH towarzyszy jakimś kreskówkowym nutom muzycznym, kluczom i gwiazdom. Nie ważne, jaka była na dzisiaj prognoza pogody, z muzyką chce się śpiewać w deszczu.

Położone w samym centrum pleców jest samotne serce. Ale czy na pewno? Rodzi się z niego muzyka i gwałtownie się roznosi i wypełnia całą zajmowaną przestrzeń. Zarówno pojedyncze brzmienia jak i całe piosenki poprawiają nam nastrój.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: