Orzeł – wzory tatuażu

Ten orzeł jest gotowy do walki, ataku i zwycięstwa; tatuaż ukazuje ptaka gotowego złapać swoją ofiarę. Uważny wzrok i gotowe do ataku szpony są podkreślone czerwonym odcieniem, co idealnie dopełnia czarne ciało orła.

Orły to ogromne ptaki z wielkimi dziobami i głowami, a to symbolizuje siłę i moc, zwłaszcza w tym tatuażu umieszczonym na środku pleców. Skrzydła orła rozpościerają się z tyłu, leci on wysoko, ponad innymi zwierzętami.

To dzieło przedstawiające orła w żywych kolorach musiały stworzyć niesamowicie utalentowane dłonie. Cechuje się on ciemnymi i jasnymi barwami oraz dokładnymi detalami piór. Jego oczy są uważne, dziób otwarty, a szpony ostre i otwarte.Ten orzeł z cudownym wzorkiem znajduje się wśród gór. W tle widzimy piękne drzewa, sylwetki gór i zamglony wieczór, a wszystko to podkreśla piękno tego ogromnego ptaka.

Brzuch ozdobiony pięknym orłem to jeden z najbardziej atrakcyjnych tatuaży. Głowa białego ptaka i czarne ciało. Górna część skrzydeł, dziób, oczy i stopy są w kolorze eleganckiego złota.Tatuaże z orłami są ostatnio bardzo popularne, oto piękny tatuaż z czarnym orłem na barku. Artysta skupił się na szczegółach i dodał do całości kwiaty i gałęzie w tle. Uroku dodaje cieniowanie skrzydeł.

Orzeł to symbol szybkości, dokładności i mocy, przez co jest idealnym wzorem na tatuaż. Oto zmodyfikowana wersja orła na klatce piersiowej. Tatuaż ukazuje pięknego, czarnego orła z rozpostartymi skrzydłami, w tle widzimy klawisze pianina i czarną nić w jego szponach.

Orzeł jest bardzo ważny dla Amerykanów, kochają go tatuować na swoich ciałach, aby ukazać patriotyzm. W tym tatuażu widzimy lecącego orła trzymającego w szponach krucyfiks. Artysta użył niewielu kolorów, ale tatuaż jest realistyczny dzięki cieniowaniu.Ludzie kochają pokrywać swoje plecy tuszem za pomocą dużych tatuaży, a tu widzimy piękny tatuaż z lecącym orłem. Artysta zachował szczegóły malując pióra, tatuaż bardzo pasuje do innych wokół niego.

W tym tatuażu głębi nadaje cieniowanie, wygląda on przez to bardziej realistycznie. Oto tatuaż z orłem zrobiony jednym kolorem. Ukazuje on orła ze szczegółowo namalowanym dziobem, nosem i oczami, a w tle więcej lecących ptaków i słońce.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: