Ośmiornica – wzory tatuażu

Ten kolory tatuaż ukazuje kałamarnicę z długimi mackami unoszącymi się w górę, może mieć cel inspirowania. Macki mogą być zachętą dla posiadacza, aby niebo było dla niego limitem w osiąganiu celów.

Tatuaż z przerażającą ośmiornicą zajmuje ramię i jest znakiem odwagi i umiejętności stawiania czoła wyzwaniom na różne sposoby. To zwierzę morskie ma osiem macek, których używa, aby przetrwać. Posiadacz tego tatuażu również ma wiele sposobów jak stawiać czoła wyzwaniom.

Ten śmiały wzór z ośmiornicą narysowany na ramieniu z mackami rozpostartymi na różne kierunku, ale tylko na ramieniu, jest znakiem samospełnienia. Posiadacz tego tatuażu pokazuje, że jest spełniony, mimo że było ciężko.Ten tatuaż na przedramieniu z ośmiornicą idealnie okrążającą ramię jest symbolem odwagi i może być inspiracją dla posiadacza. Z tym tatuażem, za każdym razem, gdy będziesz się gorzej czuł, możesz spojrzeć na tą ośmiornicę i poczuć siłę i odwagę.

Ten kolorowy japoński tatuaż pokrywający ramię wygląda przerażająco i jest jasnym znakiem, że z jego posiadaczem nie warto zadzierać. Ukazuje odwagę i umiejętność podejmowania wyzwań.Ten tatuaż z ośmiornicą znajduje się z tyłu ramienia. Zaczyna się zaraz ponad łokciem i ciągnie do nadgarstka. Jest wykonany w żywej czerwieni i ma czarno-szare macki.

Oto jeden z najbardziej unikalnych tatuaży z ośmiornicami na klatce piersiowej. Jest zaraz powyżej sutka i zajmuje jedną stronę ciała. Cechuje się kreatywnymi czarnymi akcentami z niebieskimi i różowymi elementami.

Oto jeden z najprostszych tatuaży z ośmiornicami. Zawiera tylko czarny zarys i jest w górnej części ramienia. Zaczyna się od barku i rozpościera na całym bicepsie.Kolejny piękny tatuaż z ośmiornicą, tym razem w pełni czarny. Zajmuje cały bark i część górnej części pleców. Jego wzór wydaje się pochodzić z antyku. Macki rozpościerają się na górnej części ramienia.

Ten piękny tatuaż zawiera dokładnie odwzorowane macki. Jego główna część zajmuje przestrzeń klatki piersiowej od sutka do sutka. Jest ciemnozielono-czarny. Macki są w barwach czerwieni, czerni i pomarańczowego.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: