Ośmiornica – wzory tatuażu

Oto jeden z najpiękniejszych tatuaży z ośmiornicą dla mężczyzn. Jej głowa zajmuje powierzchnie barku, a oko patrzy na Ciebie. Niektóre z macek są na klatce piersiowej, nad sutkami. Inne są na ramieniu.

Niewiele tatuaży jest tak złożonych jak ten. Zajmuje głównie górną część ramienia, okrążając je. Jest wykonany w czerni i ozdobiony czerwonymi kwiatami. Tatuaż zaczyna się przy klatce piersiowej i kończy na łokciu.

Zakochasz się w tym tatuażu. Jest niebieski i kompletny, zaczyna się na klatce piersiowej, przez łokieć, aż do nadgarstka. W środku ma czerwone i czarne akcenty.Ten tatuaż zawiera czerwoną ośmiornicę. Jest ona z tyłu pleców, zaraz przy barku. Jest duży i przedstawia dorosłą ośmiornicę. Macki są na szyi, z tyłu głowy, przy linii włosów.

Ten tatuaż z ośmiornicą jest dość przerażający. Duża głowa zwierzęcia i gapiące się oczy patrzą z ludzkich pleców. Większość z macek znajduje się na górze pleców. Niektóre są na bicepsie, a reszta na drugim ramieniu.To jest prawdopodobnie jeden z najprostszych wzorów. Znajduje się na nim młoda ośmiornica, na klatce piersiowej zaraz nad sutkiem. Jest prosty, nie zawiera trudnych wzorów. Głowa jest na środku, a macki wokół niej.

Jeśli lubisz duże tatuaże, ten Ci się spodoba. Jest to ogromna ośmiornica zajmująca całe plecy. Ma głowę na ramieniu, a inne jej części są na szyi i plecach.

Ten tatuaż z ośmiornicą jest po boku ciała, przy klatce piersiowej. Głowa znajduje się pod pachą, a macki pod nią. Jedna z macek sięga brzucha. Tatuaż kończy się nad łonem.Jeden z najbardziej unikalnych tatuaży z ośmiornicami dla mężczyzn. Podkreśla mięśnie bicepsu i okrąża go. Jest czarny, a niektóre miejsca są bardziej podkreślone niż inne.

Ten tatuaż pokrywa całe ramię czernią. Jest jednym z najbardziej kreatywnych. Głowa ośmiornicy znajduje się zaraz nad łokciem, a jej macki idą w górę na całym ramieniu. Niektóre kończą się na klatce piersiowej.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: