Pióro – wzory tatuażu

Idealny pomysł na tatuaż z piórem to ten, który najbardziej pasuje do Ciebie. Dlatego ten design tatuażu na pierś w czarnym tuszu możesz personalizować, by reprezentował Ciebie. Podczas gdy szczegółowe pióro transformuje się w stado ptaków, przedstawia on wolność, duchowość, a co najważniejsze, różne aspekty Twego życia. Pośrodku widać słowa, ‘Oto Moja Historia’ pięknie wypisane, by opowiedzieć o Tobie.

Jeśli pragniesz misternego tatuażu na rękę, nic nie może być lepsze niż ten. Design tatuażu z piórem ma staranne detale pokrywające Twe przedramię, nadgarstek, dłoń i palce w atrakcyjny sposób. Wykonany całkowicie w czerni, personalizuje pióro, by reprezentować różne inne aspekty siebie samego.

Czemu bawić się tymi wszystkimi typowymi piórami, gdy możesz sobie sprawić to? Pióro wypełniają oszałamiające designy, łączące się razem by przedstawić genialność w tym prostym obiekcie. Wyraża on piękno, wolność oraz wiedzę duchową.Ten uroczy tatuaż w czarnym tuszu jest idealny dla każdego faceta lubiącego piękno. Wykonany jest z licznych misternych designów i wygląda niesamowicie na przedramieniu. Kolaż usprawnia jedynie wolność wyrażoną samym piórem.

Jeden z najlepszych męskich tatuaży z piórem, te czarne i białe pióra łączą się by uzupełniać się nawzajem. Kontrast kolorów symbolizuje Yin i Yang, przedstawiając harmonię w wolności wyrażanej przez te piękne dzieła.Jeśli wolisz trzymać się z dala od misternych detali, ten design może być ‘tym jedynym’. Ten prosty tatuaż ilustruje jedynie czarny koniuszek piór. Formuje to piękny kontrast z odcieniem skóry, dzięki czemu całość się wyróżnia.

Ten zapierający dech w piersiach tatuaż tuszowany jest na całym ramieniu – więc tak jak skrzydła pozwalają ptakom lecieć w stronę wolności, Twoje ramiona posłużą tobie w ten sam sposób. Ten szczegółowy design połączony ze staranną troską o szczegóły doprawdy wyróżnia ten cud tuszu!

Zamiast stosować typowe pomysły, czemu nie wybrać tego oszałamiającego męskiego tatuażu z piórem. W przeciwieństwie do większości, tutaj widać jak ozdabia opaskę, nadając cudowny stylowy wygląd. Co więcej, złote kolory czynią go tylko bardziej królewskim.Jednym z najlepszych męskich tatuaży z piórem jest bez wątpienia ten, w którym widać delikatny symbol rozpływający się w stado ptaków. Ten tatuaż na bark w czarnym tuszu pokazuje to samo, i przedstawia najwyższą wolność, czy to emocjonalną, mentalną, czy fizyczną.

Ten unikatowy tatuaż jest dla facetów lubiących nieco podkręcić klimat. Podczas gdy same pióra mają piękne detale z genialnymi czarnymi czubkami, ich dutki makabrycznie przebijają skórę!

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: