Plecy – wzory tatuażu

Przerażający smok z szeroko otwartymi ustami gotowy, aby zionąć ogniem jest znakiem wytrzymałości. Czarny smok wijący się od dolnych partii pleców aż do szyi jest przerażający i może być użyty, aby pokazać śmiały charakter jego posiadacza.

Straszne pary ptasich skrzydeł, które są synonimem popularnych horrorów, przedstawiających straszliwą postać z brakującą głową i ciałem, są oznaką brawury. Oprócz szarpnięcia widzów, skrzydła opowiadają wiele o tym, jak śmiały jest posiadacz w jego życiu.

Straszny tatuaż piekielnego ognia, pochłaniający martwych grzmotami i błyskawicami z dalekiej odległości, jest oznaką śmiałości i gotowości do stawienia czoła gniewowi Boga po spędzeniu czasu na ziemi grzesznej. Straszny portret pokazuje również ludzkie czaszki i szkielety, które tylko najodważniejsi mogą pozwolić tatuażyście, aby umieścił je na ich ciele.Orzeł amerykański z trzynastoma gwiazdami sił konfederackich podczas wojny domowej w Stanach Zjednoczonych jest oznaką sprzeciwu. Pomimo, że istnieją oznaki patriotyzmu poprzez włączenie orła i niektórych elementów flagi amerykańskiej, głównym celem posiadacza tatuażu jest wykazanie niechęci.

Wyraźny pokaz patriotyzmu w kolorowy sposób, ten tatuaż z amerykańskim orłem kreatywnie opracowany w czołówce i amerykańska flaga z tyłu to pokaz patriotyzmu i miłości do własnego kraju.Czy to tańczący smok? Wydaje się, że tak; Ten tatuaż pokazuje brawurę mężczyzny w straszliwy sposób, umieszczając smoka w nastroju tanecznym. Jest to tatuaż dla miłośników smoków, którzy nie przekazują wiadomości z przerażeniem.

To połączenie straszliwych postaci szkieletów, które widocznie cierpią gdzieś w piekle z jednym z bohaterów, być może diabłem siedzącym w centralnej pozycji jest bardzo przerażający. Tatuaż pokazuje, jak bardzo nieustraszony jest użytkownik i przekazuje jasną wiadomość o tym, jak piekło będzie pełne nerwów.

Jest to popularny tatuaż splątanych smoków, które są popularne wśród japońskich wojowników Yakuza i samurai. Smoki blokują się, tworząc straszliwy wzór dobrego tatuażu, który jest uroczy dla widzów. Smoki symbolizują męską męskość i odwagę.Straszna dekoracja niektórych religijnych wydarzeń, takich jak ta, wykazuje wiele śmiałości. Tatuaż przedstawia liczne wizje z otworem, który idzie w górę i na krawędzie kości bioder. To przerażające i tylko kilka osób może zebrać siły i spojrzeć na nią dwa razy.

Suche drzewo, które odrzuciło liście, ale nadal wygląda silnie, jest wyraźną oznaką męskiej dominacji nawet w przypadkach, które nie sprzyjają jego dominacji. Drzewo, chociaż trochę przerażające, pokazuje postać ciągłości, gdy stoi wysoko, nawet w suchej pogodzie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: