Samochód – wzory tatuażu

Jeśli kochasz Elvisa, wybierz ten tatuaż! Ta inspiracja ukazuje Elvisa po lewej stronie wraz ze znakiem Mel’s, srebrnym mikrofonem i innymi motywami muzycznymi. Te czarne i białe obrazki stanowią tło, a auto jest w pełni czerwone. Czerwone akcenty po lewej i na dole dodają unikalności.

Ten czarno-biały tatuaż z samochodem zawiera intensywnie narysowany, świecący zabytkowy samochód jadący po drodze z otwartym bagażnikiem, z którego wylatują pieniądze. Czerwone światła stanowią akcent kolorystyczny, a delikatnie narysowane linie energetyczne nadają struktury.

Ten stłumiony czarno-biały tatuaż jest idealny dla mniejszych przestrzeni i ukazuje zabytkowy samochód z delikatnie roztartym tuszem po lewej i głębszymi odcieniami na dole i po obu stronach. Został zrobiony z dbałością o szczegóły.Idealne antidotum na nostalgię, świetny tatuaż na większe części ciała. Pokazuje samochód w stylu retro w czerni i bieli z czerwonym grillem zaparkowany na ulicy. W tle widzimy czarno-biały znak Route 66 i całość jest dopełniona górami i wiatrakami w oddali.

Ten tatuaż jest graficzny, czarno-biały i oryginalny, a cechuje się jedną rzeczą – grillem Jeepa. Grill uzupełniają okrągłe lampy bez tuszu, wybija się naturalny kolor skóry.Ten tatuaż pokazuje nasz ulubiony samochód w czerni i bieli. Burzowe tło i szare cienie nadają prędkości obrazowi i nuty tajemniczości.

Ten prosty tatuaż z samochodem jest idealny na małych i średnich miejscach jak przedramię. Ukazuje bok zabytkowego samochodu w czerni i bieli z ładnym cieniowaniem. Opony i okna są bardzo realistyczne, bo barwy ładnie się ze sobą łączą i nadają błysku.

Oto klasyczny samochód widziany od lewej strony. Znów w czerni i bieli, jest w szarych barwach nadających mu błysku. Cieniowanie jest pod kołami, aby wyglądał jakby był na ziemi. Ten tatuaż jest idealny dla średniej wielkości powierzchni jak górna część pleców.Idealny dla fanów NASCAR, ten prosty czarno-biały tatuaż zawiera logo NASCAR poniżej powiewającej flagi w szachownicę. Dobry na mniejsze miejsca.

Ten tatuaż zrobiony ze zdjęcia będzie dobrym upamiętnieniem ukochanego samochodu. Widnieje na nim zabytkowy samochód i tablica rejestracyjna, dokładnie takie jak na zdjęciu. Poniżej samochodu jest napisana data urodzin i śmierci pojazdu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: