Serce – wzory tatuażu

To jest serce futurystyczne. Mimo, że jest prosto zrobione, daje niesamowity efekt. Serce wygląda jak mikro chip wszczepiony do skóry, będący częścią ciała. Pewnie dobrze wyglądałby w zieleni, ale w każdym innym wydaniu jest świetnym tatuażem dla mężczyzny.

Duży tatuaż na klatce piersiowej jest najbardziej realistycznym opisem serca. Serce jest wyróżnione tak jak pazury w tle. Żyły są kolorowe i wycieniowane tak, że wyglądają jak prawdziwe, tak jak na klatce piersiowej mężczyzny.

Świetny opis biologicznego serca. Bardziej romantyczny przez kwiaty i atrament. Słowa mówią „huśtaj życie”. Ten tatuaż z sercem jest prawdziwym dziełem sztuki na skórze. Oczywiście możesz zmienić te słowa na swoje własne. Inspirujący pomysł na tatuaż dla mężczyzny.Ten tatuaż wygląda jak prawdziwe serce z książek medycznych. Numery prezentują różne części serca, które są tłumaczone w książkach medycznych. Świetny tatuaż dla studentów medycyny i chirurgów, ale także dla każdego, kto uważa się za osobę logiczną.

Ten tatuaż z sercem pokazuje wszystkie najpiękniejsze miłości w życiu mężczyzny równocześnie. Mama, Tata i gry RPG. Serce wygląda jak eliksir życia w wielu grach, a słowa są napisane na zwojach. Zarówno zabawny jak i szczery tatuaż. Kolory są tak dobrane i wycieniowane, żeby całość wyglądała jak napisana na starym papierze.Ten ciemny tatuaż symbolizuje kulty i anarchię. Kształty mają czerwony kolor z czarnymi krawędziami. Tworzą one piękne serce. Ciemne serce jest idealnie symetryczne. Ten duży tatuaż jest świetny dla mężczyzn.

Te bliźniacze serca w prosty i elegancki sposób ukazują miłość. Świetny minimalistyczny tatuaż dla niej i dla niego. Proste czarne ramki dwóch serc na każdym z nadgarstków są bardzo efektowne. Każdemu będzie to pasować.

Numer 88 jest znany każdemu studentowi medycyny. Jest to realistyczna prezentacja serca. Zrobione w czerni i bieli. Wiele szczegółów i cieniowanie sprawią, że tatuaż będzie wyglądał jak medyczny rysunek.Tatuaż marynarski z zakrętem. Symbol kotwicy jest nowocześnie stworzony ze szczegółami. W sercu jest latarnia. Kotwica jest pięknie pokolorowana, ale celowo wygląda płasko. Zwykle tatuaż umieszczany jest na przedramieniu.

Ten tatuaż jest bardzo realistyczny. Serce wygląda prawie jak czarno-biała fotografia. Strzały pokazują kierunek przepływu krwi z żył i tętnic. Duże serce pokazane od boku. Świetny pomysł na tatuaż.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: