Serce – wzory tatuażu

Ten tatuaż z sercem jest raczej negatywnym obrazem serca. Wygląda jakby farba została rozbryzgana, a obraz namalowany na sercu, które później zostanie usunięte. Atrament wygląda realistycznie. Mimo, że jest to dość prosty czarny tatuaż, jest unikalny i złożony. Świetny tatuaż dla mężczyzny.

Ten tatuaż jest realistycznym sercem. Zrobiony w czerni i bieli wygląda trójwymiarowo dzięki cieniowaniu. Szczegóły aorty dodają realistycznego aspektu. Jest to świetny pomysł na tatuaż z sercem dla mężczyzn.

Ten czarno-biały tatuaż wygląda bardziej jak zdjęcie niż rysunek. Świetna technika cieniowana sprawia, że wygląda on trójwymiarowo. Realistyczny wizerunek serca nosi serce i ma królewski wieniec. Serce króla w tatuażu.Ten tatuaż niesie ze sobą przekaz. Biologiczne serce jest bardzo szczegółowo narysowane. Trzymanie serca w dłoni ducha nadaje głębi i wymiarowości. Dzieło sztuki z przekazem. Świetny projekt tatuażu dla mężczyzny.

Ten tatuaż z sercem przedstawia biologiczne serce. Grube linie sprawiają wrażenie, że serce zostało narysowane długopisem. Cienie są zrobione identycznie jak w wielu książkach medycznych. Świetny tatuaż dla mężczyzn.Tatuaż z sercem, który cechuje się płomieniami z różańcem wokół i parą skrzydeł. Tatuaż definitywnie nawiązuje do chrześcijaństwa. Różaniec jest symbolem katolickim. Może on symbolizować miłość i oddanie chrześcijaństwu.

Ten tatuaż jest jasnoczerwony i przez gałęzie wokół wygląda jak drzewo. W środku serca ma czaszkę. Może symbolizować niekończącą się miłość. Czaszka może być symbolem wieczności.

Ten tatuaż jest unikalny, a także ma silne znaczenie. Olejowa pompa do wiercenia może być symbolem bólu. Posiadacz może być symbolem tego, że wielu ludzi złamało mu serce.Serce i klucz w tym tatuażu są definitywnie związane z miłością. Pokazuje to, że ktoś posiada lub zakluczył serce posiadacza tatuażu. Może to oznaczać poświęcenie się miłości posiadacza tatuażu.

Kolory tego tatuażu mogą świadczyć o miłości jego posiadacza. Ewentualnie mogłyby też świadczyć o tym, że posiadacz tatuażu jest zakochany w malarzu lub miłośniku sztuki. Tak czy inaczej, wygląda to bardzo elegancko.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: