Skorpion – wzory tatuażu

Tatuaże ze skorpionami są symboliczne i mogą mieć wiele różnych znaczeń, ale jedno jest pewne. Ten wzór idealnie ukazuje piękno zwierzęcia.

Ten tatuaż jest mały, ale silny. Skorpion to nietypowe zwierzę, które może być śmiertelnie niebezpieczne. Piękny, czarny tusz podkreśla jego siłę i waleczność nadając niesamowitego efektu.

Czerwony i czarny bardzo dobrze ze sobą wyglądają. Żywość obu kolorów nadaje niezwykłej siły. Razem z wizerunkiem skorpiona, ten okrągły i nietypowy tatuaż w stylu tribal jest niezwykle ciekawy.

Tatuaże ze skorpionem dla mężczyzn mają duże znaczenie. Są piękne, ale także są polem do popisu dla tatuatora. Ten skorpion ciągnie się wzdłuż wewnętrznej strony przedramienia człowieka.

Ten duży skorpion leży w górnej części pleców mężczyzny. Posiada ogromne szczypce, głowę należącą do masywnego ciała, długie, włochate nogi i ogon ze śmiertelnym żądłem, który owija bark i kończy się po boku szyi.

Ten tatuaż ze skorpionem świetnie wygląda z tyłu barku. Zawiera kilka numerów, które mogą być rokiem urodzenia jego posiadacza. Mogą też mieć inne znaczenie, ale też może to być powiązane ze znakiem zodiaku – Skorpionem.

Ten tatuaż na dłoni świetnie wygląda i wydaje się być trójwymiarowy. Pomarańczowe i szare kolory idealnie razem wyglądają. Tatuaż może mieć silne znaczenie związane z przeżyciem, bo jest narysowany wokół knykci.

Jasnoniebieski kolor nadaje temu tatuażowi unikalności i stylu. Świetny pomysł na tatuaż ze skorpionem dla mężczyzny. Jest na piersi i wygląda trójwymiarowo, może symbolizować energię.

Ten tatuaż jest wykonany w stylu tribal i wygląda bardzo stylowo. Znajduje się na ręce i wydaje się, że ma głębokie znaczenie, być może związane z kulturą lub strefą duchową. Jest bardzo unikalny i fajny.

Ten tatuaż wygląda świetnie na plecach. Szczypce zajmują górną część. Pozostała część skorpiona ciągnie się wzdłuż kręgosłupa. Najprawdopodobniej, posiadacz zrobił ten tatuaż dla siebie lub kogoś ważnego.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: