Słońce i księżyc – wzory tatuażu

Co jest piękniejszego od promieni wschodzącego słońca? Ten tatuaż przedstawia obraz, który zapiera dech w piersi, błyszczy się powyżej korony królewskiej. Ta elegancka biżuteria spoczywa na grubych, białych chmurach, a cały tatuaż zajmuje połowę rękawa.

To jest to, co może być nazwane najprostszym tatuażem dla mężczyzn, ale zarazem jest bardzo zapadający w pamięć. Tatuaż jest umieszczony na nadgarstku i cechuje go idealny okrąg i symetryczne promienie.

Mało jest rzeczy bardziej zachwycających od siły samuraja i ozdobnej zbroi, może oprócz tego pięknego tatuażu-rękawa ze słońcem. Słońce jest w pięknych, żywych odcieniach żółci i pomarańczowego i pięknie promieniuje, wygląda na idealne do podkreślenia broni samuraja, który właśnie wyrusza na bitwę.

Bardzo przyjemny dla oka obraz przedstawiający unikalność słońca i jego fascynującą stronę. Solidne, ciemne kolory i jasne odcienie idealnie do siebie pasują, a koń, którego widzimy po lewej stronie i chmury otaczają ten piękny tatuaż-rękaw.

Na środku pleców widnieje symbol wyciągnięty wprost ze starożytności, z napisami i obrazami i niezrozumiałymi elementami formującymi środek słońca. Resztę zdobią trójkąty i promienie wychodzącego słońca, które wydaje się jasne, ale może posiadać ciemne i głębokie znaczenie.

Jeden z najbardziej uroczych tatuaży ze słońcem umieszczonym na nadgarstku, które się uśmiecha. Promienie są długie i na przemian proste i falujące, zrobione z małych kreseczek, a zarys jest nieco grubszy.

Słońce inne niż wszystkie, można je ujrzeć tylko na fladze Filipin lub na tym tatuażu na nadgarstku. Środek słońca jest pusty, a jego obramowanie czarne i grube. Otaczające figury są duże, ale piękne, składają się na osiem symbolicznych promieni słońca.

Czy jest piękniejszy obraz słońca od jego zachodu? Ten tatuaż cechuje się dokładnymi liniami, narysowanym dokładnie zarysem całego słońca i jego promieni. Błyszczący obraz odbija się na horyzoncie w wodzie pełnej skał.

Niezrównana artystyczność tego tatuażu ukazuje się w słońcu wytatuowanym na ramieniu. Piękne wzory, kropki, litery, linie i inne obiekty formują się w cudowną formę abstrakcyjną. Otaczają one słońce promieniujące pięknem.

Słońce filipińskie ukazuje gorące uczucia i piękno tego tatuażu-rękawa. Środek jest kołem pełnym tekstury z ciemnym obramowaniem, a znaczące osiem promieni ma ciemniejsze zakończenia. Na górze, dole po lewej i prawej są trzy symboliczne gwiazdki.