Strzała – wzory tatuażu

Jest to dość długi czarny tatuaż wykonany na zewnętrznej części przedramienia. Biegnie od łokcia aż do nadgarstka. Grot jest szorstki, a ogon jest pierzasty. Grot przywiązany jest do promienia sznurkiem.

Tatuaże ze strzałami wykonane są na wewnętrznej górnej części ramienia. Tatuaż zawiera grupę trzech strzał, dużą i dwie mniejsze. Są też linie przerywane tworzące trójkąt i trapez pośrodku.

Tatuaż zawiera jeden z najprostszych obrazów strzały. Wykonany jest koło nadgarstka. To po prostu krótka strzała wskazująca na nadgarstek. Grot to zwykły trójkąt, a ogon jest mały. Strzała mierzy około czterech centymetrów.

Tatuaż wykonany jest wzdłuż całej długości wewnętrznej części przedramienia. Jest to długa, gruba strzała o pierzastym ogonie i dużym grocie. Grot przywiązany jest do promienia strzały sznurkiem.

To piękny tatuaż wykonany na wewnętrznej części przedramienia. Tatuaż zawiera grupę pięciu ostrych strzał skierowanych w dół. Strzały mają wiele eleganckich kształtów. Wszystkie strzały mają kwieciste ogony.

Jest to długi i prosty tatuaż wykonany na wewnętrznej części przedramienia. Ma dobrze cięte linie i kształty biegnące od łokcia do nadgarstka. Strzała zawiera kręgi i trójkąty, które ją ulepszają.

To dosyć mały męski tatuaż ze strzałami wykonany na wewnętrznej części przedramienia. Tatuaż zawiera dwie małe strzały wskazujące na nadgarstek. Mają bardzo ostre groty i pierzaste ogony. Grot i ogon są przewiązane sznurkiem.

Ten idealny tatuaż wykonany jest na stopie, poniżej kostki. To tylko mała strzała wskazująca na palce stopy. Jej grot jest szeroki a jej ogon dekorowany jest pięknymi liniami. Ma wiele linii służących jako osłona.

Jest to uroczy męski tatuaż ze strzałą rysowany na zewnętrznej stronie przedramienia. Biegnie od łokcia aż po nadgarstek. Zawiera przerywaną linię jako promień strzały i inne uatrakcyjniające ją kształty.

Ten uroczy tatuaż wykonany jest na tylnej górnej części ramienia. Jest to długa strzała z kilkoma mniejszymi przecinającymi ją w poprzek. Jest czarna i zawiera ciekawe kształty.