Tribal – wzory tatuażu

To jest doskonały pomysł na tribal, zrobiony perfekcyjnie. Tatuaż zaczyna się od prawej piersi kolesia, przez ramię i leci aż do nadgarstka. Oczywiście gość jest wielkim fanem sztuki tatuowania.

Ten tatuaż na nodze jest zrobiony idealnie. Zapełnia łydkę, rozciąga się elegancko w dół w kierunku pięty. Wzór jest unikatowy i najprawdopodobniej ma ukryte znaczenie. Niezależnie od tego, przyciągnąłby każdego.

Wygląd tego tatuażu jest tym, co stawia go pośród najlepszych. Zastosowany wzór wydaje się czerpać z kształtu chrząszcza z jakimiś dziwnymi wzorkami dookoła. Wygląda na to, że koleś zna jego ukryte znaczenie.

The Rock jest wielkim fanem tatuaży, a ten został uznany za jeden z najlepszych pomysłów na tribal dla mężczyzn. Wygląda świetnie, jak w czasach plemiennych wzorów. Tatuaż pokrywa lewe ramię, część ręki i okolice mięśni ramion.

Można pomyśleć, że ten gość pokazuje swoje mięśnie brzucha, ale uwagę i tak skupia wzór tribala. Tatuaż pokrywa lewą stronę, zaczynając od klatki piersiowej, biegnąc przez biceps i rękę. Na końcu idzie w dół w kierunku kości miednicy.

Tutaj ma prosty wzór, ale z pewnością wygląda wyjątkowo i stylowo. Ten plemienny wzór został zastosowany z dużą ilością blasku, zauważalny jest też efekt 3D. Może ma ukryte znaczenie, może nie.

To też jeden z pomysłów na tribal, pochodzących z podstawowego wzoru, ale posiadających ukryte znaczenie. Koleś zrobił go sobie na lewej piersi. Wzór jest też oczywiście stylowy. Niezależnie od znaczenia, ten tatuaż wygląda po prostu niesamowicie.

Wzór tego tatuażu przypomina trochę grupę budynków. Wygląda perfekcyjnie, mimo że jest nieco skomplikowany. Obejmuje górną część ręki i rozciąga się w połowie przedramienia.

Ten tatuaż cechuje się unikatowością i stylem. Jest jednym z niewielu tribali 3D miłych w dotyku. Łatwo zauważyć połysk, pozwalający dodać mu więcej uroku. Wygląda na ramieniu tego faceta świetnie.

Ten gość jest dumny ze swoich mięśni brzucha i tego przyciągającego tatuażu. Tatuaż jest jednak bardziej atrakcyjny dzięki unikalnemu wzornictwu. Wydaje się, że to wzór słońca na ramieniu tego gościa, może nieść określone znaczenie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: