Tribal – wzory tatuażu

Ten tatuaż jest inspiracją i religijnym popchnięciem nas do tego, by zawsze szukać u Boga jego bożej pomocy. Jeśli będziemy to robić podczas naszych codziennych zmagań i obowiązków na ziemi, boski Ojciec, który jest w niebie usłyszy nasze modlitwy i pobłogosławi nas. Poprzez wiarę i ufność Bogu będziemy w stanie przezwyciężyć ziemskie wyzwania.

Ważne jest, by mieć wzór do naśladowania, będzie przewodnikiem w naszym życiu i pomoże nam skierować się w dobrą stronę, a nie w przypadkową. Dla niektórych i dla mnie oznacza to interwencję Boga, inni mogą szukać u niego rady.

Ten tribal prezentuje, że potrzebujemy uzyskania od Boga ochrony i pokazuje głęboko zakorzeniony szacunek dla przodków i życia po śmierci, uzyskujemy w ten sposób ochronę i błogosławieństwo przeciwko ciemnym mocom i hadesem.

Ten tatuaż używany był przez wojowników by zasiać strach w ich przeciwnikach i wrogach. Robili je też po to, by pamiętać historię, odejście z wojny, opowieści związane z ich kulturą, a także rangę wojowników.

Ten tatuaż robiono by pomóc członkom klanu zrozumieć znaczenie i symbolikę różnych wydarzeń związanych z kulturą podczas życia. Był głęboko osadzony w kulturze plemiennej, gdzie człowiek nie był tatuowany dla wyglądu, a po to, by pamiętać legendy, ludzi mających do powiedzenia coś ważnego dla całej wspólnoty.

Ten wzór tribala pokazuje tradycyjny wizerunek i ujawnia że jego właściciel osiągnął pewien status, stąd ułożenie jego rąk wszem i wobec. Jest zwykle używany po ważnym rytuale obrzezania lub innym rytuale przejścia.

Tatuaż zapewnia ochronę przeciwko siłom zła, które mogą nie pozwalać osiągnąć sukcesu. Promienisty wzór pokazuje silną moc przodków i zapewnia człowiekowi, że będą go chronić i prowadzić.

Tatuaż jest ekspresją przekonań religijnych lub duchowych, dzięki którym zdobywa ochronę przeciwko ciemnym mocom ziemi. Słońce oświetla drogę, przez co chroni, tak samo konstrukcja tatuażu zapewnia kamuflaż w lasach, symbolizuje to chronienie siebie samego.

Całą ideą jest miłość. Tatuaż odwołuje się do płci, dwa trójkąty reprezentują mężczyznę i jego partnerkę, kobietę. Ten symbol przedstawia co jest dla wszystkich ważne pomiędzy tą dwójką, w ich relacji, tak jak w przypadku wszystkich relacji na ziemi.

Ten robiony tak, by pokryć całą rękę i ma ważne znaczenie i symbolikę, używa się go by podkreślić dawne wartości kulturowe i wartościowych ludzi – legendy. Przodek ma przypominać młodemu człowiekowi o wartościach prowadzących go przez życie.