Wilk – wzory tatuażu

Misterna kombinacja trójkątnych i czworokątnych figur, oferuje geometryczne podejście do męskich tatuaży z wilkami. Doprawdy fascynującym jest, jak wszystkie małe elementy łączą się razem w większy, nieskończenie tajemniczy kształt głowy wilka.

Potrzeba całego przedramienia na wykonanie tego szokująco pięknego tatuażu. Plama czerni budzi do życia złowieszczą scenę dwóch wilków, jeden będący kontynuacją drugiego. Nie ma tutaj bieli, jest tylko brak czerni.

Bardzo wysoce szczegółowy, tatuaż przedstawia głowę wilka wykonaną całkowicie w sposób realistyczny. To jego oczy, o wyraźnym lekko-niebieskim odcieniu, wyróżniają ten tatuaż; jak już je zobaczysz, nigdy ich nie zapomnisz.

Choć nieco podobny do poprzedniego tatuażu, jest to nieco bardziej wyidealizowany obraz wilka. Jakaś siła podobna do wiatru powiewa tym całym futrem, nadając scenie symbolizm waleczności.

Przypominając wystrój hinduistyczny, ten tatuaż jest mocno stylizowanym i starannie zaplanowanym przedstawieniem wilka. Zapewne jest to najdelikatniejsze przedstawienie wilka na tatuażu.

Gdyby skondensować całą zaciekłość wilka, pomieściłaby się w tym tatuażu. Spojrzenie wilka ma potencjał momentalnie zamrozić bojaźliwych. A poza tym, staranne cieniowanie czyni ten tatuaż prawdziwym wykładnikiem malarstwa iluzjonistycznego.

Znana scena wilka wyjącego do księżyca wzmocniona jest przez dodanie kilku kolejnych. Wilk zawsze postrzegany był jako symbol lojalności, jedności, stada, a nawet rodziny. Ten tatuaż ma na celu przekazać nieco tego symbolizmu.

Biorąc pod uwagę użytą tutaj technikę rysunku, trudno uwierzyć, że wilk przedstawiony na tym tatuażu się nie porusza. Co więcej, lśniące detale dają kolejny moment na dumanie, czy ten stylowy wilk jest z tego, czy faktycznie z jakiegoś innego świata.

Są dwie równie ważne części tego tatuażu; pierwsza to kobieta która zdaje się sypiać pod pełnym księżycem; a druga to wilk (bądź wilczyca) w całej swej dzikiej chwale. Czy wilk jest koszmarem, czy też są częścią tej samej monety?

Ten tatuaż, rozciągając się przez plecy, uwiecznia jeden z bardziej szczególnych momentów w życiu każdego drapieżnika – skok łowcy. To tak, jakbyśmy byli szpiegami, podczas gdy wilk robi tylko swoje. Kierunkowe linie są wszystkie skierowane w górę, dając poczucie dzikiego i gwałtownego ruchu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: