Żebra – wzory tatuażu

Unikalny wzór tatuażu, który wygląda jak pęknięcie idące przez lewe żebra mężczyzny do jego mięśni w czerni i bieli. Wzór ukazuje zaćmienie słońca i sprawia wrażenie, że skóra jest otwarta i krwawi.

Tatuaż w stylu anielskim z bóstwem patrzącym odważnie na każdą przyglądającą się osobę, trzymający szalę zwycięstwa i miecz w dłoni. Tatuaż jest czarno-biały z elementami fioletu.

Tatuaż na żebrach przedstawiający kruka. Kruk rozkłada czarno-białe skrzydła wzdłuż górnych żeber. Jego dziób ciągnie się do brzucha. Tatuaż stylem wygląda jak szkic graficzny.

Surrealistyczny tatuaż ze smokiem, który sięga szponami w górę. Silny tatuaż, wykonany w czerni i bieli z tłem w postaci fioletowego eteru. Smok lata pośród chmur z otwartymi ustami. Pod jego ustami są wąsy, jest to nawiązanie do mitologii chińskiej, która traktowała smoka jak boga.

Spokojny tatuaż z ptakami na żebrach. Ptaki są w locie, lecą prosto. Takie tatuaże są popularne obecnie i ukazują spokojną podróż i cel. Świetny tatuaż dla mężczyzn. Ciągnie się do lewej górnej części brzucha.

Tatuaż ukazuje nagą kobietę w stylu tribal. Nosi na głowie rytualne odzienie, które nosiło wielu Natywnych Amerykanów podczas ceremonii religijnych. Niesamowity pomysł na tatuaż składający się z turkusowych i czarnych elementów. Kobieta patrzy przez siebie.

Połączenie surrealizmu i kubizmu. Ten tatuaż ukazujący szkielet bez oka i dwóch zębów jest obok Minotaura. Minotaur owija się wokół ramion. Oko szkieletu jest szczegółowo narysowane i zawsze patrzy.

Tatuaż na żebrach przedstawia czaszkę splamioną krwią z bardzo realistycznymi kolorami. Czaszka jest w jednej czwartej pokryta spływającą krwią. Dodatkowo, nos jest nieco zniszczony i brakuje zębów, wygląda jakby czaszka się wcześniej pobiła.

Tatuaż przedstawia pojedyncze anielskie skrzydło w stylu szkicu. Wygląda realistycznie i dobrze się układa na mięśniach. Sprawia wrażenie, że latanie jest niedostępne dla mężczyzn.

Ten tatuaż ukazuje manifestację walki natury i człowieka. Widzimy na nim japońskiego wilka walczącego i łamiącego miecz na drobne kawałki, podczas gdy żmija i strzały wbiły się w głowę wilka, z której tryska krew. Tatuaż jest w stylu wschodnim, ma pasującą kolorystykę i bogatą symbolikę.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: